Toată conducerea Primăriei Bacău – primarul interimar Vasile Tescaru și viceprimarii Radu Ababei și Iulian Stoican – va participa diseară, la 1 TV Bacău, la emisiunea realizată de Sebi Șufariu.
![Iulian Stoican, Vasile Tescaru și Radu Ababei](https://ziaruldebacau.ro/wp-content/uploads/2014/12/Stoican-Tescaru-Ababei.jpg)
Se va discuta în direct despre situația deszăpezirilor, pregătirea orașului pentru sărbători, tăierile de copaci, stadiul proiectelor derulate de municipalitate șamd.
Emisiunea va începe de la ora 21.10.
Lasă un răspuns