SOMA Bacău angajează lucrători operativi pentru autocompactoare.
Cerințe: seriozitate.
Se oferă salariu motivant și tichete de masă. Pentru detalii, ne puteți contacta la tel. 0234.514.800 sau vă așteptăm la sediul nostru din Municipiul Bacău, strada Teiului nr. 11, de luni până vineri, între orele 7:00-16:00.
Faceți angajări ca sudor electric și co2
Obligații pe asistații sociali să se angajeze,nu le mai asigurați un nivel de trai”decent”din taxele și impozitele plătite de cei care muncesc! Măcar după alegeri terminați cu pomenile electorale!
Faceti angajari doar pe masinile de gunoi sau si la reciclat